Udruga za djecu Bubamara, 02.06.2017.g. organizirala aktivnost pod nazivom PROMET koja se održala u Starom Slatiniku

 

Udruga za djecu Bubamara organizirala je i provela,  02.06. (petak) na nogometnom igralištu u Starom Slatiniku  aktivnost PROMETA. Navedena aktivnost se provela i 2016.g. u sklopu projekta I djeca imaju pravo na sigurnost!, kojeg je Udruga za djecu Bubamara provodila, a koji je financiran sredstvima Hrvatske elektroprivrede u sklopu natječaja Svjetlo na zajedničkom putu 2016.g.

Zbog velike zainteresiranosti djece i roditelja i ove godine smo se odlučili za organizaciju aktivnosti, kako bi naša djeca sudjelovanjem naučila kako se što sigurnije kretati i pravilno ponašati kao sudionik u prometu.
Aktivnost je sadržavala kratku edukaciju o sigurnosti u prometu, vožnju djece na biciklima po postavljenom poligonu uz pratnju policije, te likovne aktivnosti na istu temu.
Hvala svima koji su se odazvali i pomogli da se aktivnost uspješno provede.